טיפול תקופתי לרכב

בתקופתנו רכב הוא מוצר חיוני שנמצא כמעט בכל בית. כמעט כל לכל אחד יש רשיון נהיגה, כמעט כל אדם נוהג . הרכב, עוזר לנו, לבני האדם להתנייד ממקום למקום להגיע למקום שאנו חפצים להגיע בדרך הקלה ביותר והמהירה ביותר, הוא עוזר לנו בחיי היום יום ומשרת אותנו לאורך החיים. אבל כמה אתם באמת יודעים על הרכב שלכם? האם יש מספיק שמן והאם השמן תקין? מתי צריך למלא אויר בגללים? מתי צריך לבצע טיפול ברכב? ואיזה טיפול?

עם כל ההטבות שהרכב מספק לנו, כדי שנוכל להנות מהרכב ומהשימוש בו באופן מקסימלי, ובכדי שנוכל לשמור על הרכב בצורה הטובה ביותר ותוך כדי גם על הבטיחות של הנוסעים בו - עלינו גם להשקיע ברכב ובטיפול השוטף בו - בשביל זה יש מוסכים.

מוסך, הוא בית מלאכה העוסק בתיקון וטיפולים שוטפים לרכב. ישנם סוגים שונים של מוסכים: מוסך המתמחה בחשמל, מוסך המתמחה במיזוג אויר, מכונאות, פחחות, רדיאטורים, כיווני פרונטי ועוד. לכל מוסך תחום ההתמחות הספציפי שלו והמענה שהוא נותן לרכב. ישנם מוסכים ש"מבקרים" בהם רק לצורך תיקוני פח וצבע -טיפולים קוסמטים- ובדרך כלל נמצא עצמנו שם לאחר תאונה וישנם מוסכים שאחראים על הטיפול השוטף ברכב שלנו.

איך נדע מתי יש לבצע טיפול ברכב? לכל רכב יש הוראות יצרן שונות. בהתאם להוראות יצרן הרכב יש לבצע את הטיפול התקופתי .ישנם רכבים שהטיפול מתבצע לפי קילומטרים, ישנם רכבים שכל שנה וכו. הטיפול התקופתי הוא מאוד חשוב לרכב, הוא טיפול מקיף שלמעשה בודק את כל מערכות הרכב, המכלולים, החלקים וכו'. במהלך טיפול תקופתי לרכב , בודקים את מערכות הרכב: גיר, חשמל, יציבות ההגה ומתלים, רמת השחיקה ברפידות הבלמים, מבצעים החלפת שמנים, מבצעים בדיקת תקינות צמיגים, בולמי זעזועים, החלפת פילטרים – פילטר שמן, פילטר דלק ופילטר אוויר, החלפת פלאגים ועוד.

הטיפול התקופתי מאפשר לנו אינדיקציה על הרכב ורמת תקינותו. הוא טיפול חשוב הן בשל שמירה על הרכב שלנו והן בשל הבטיחות של הנוסעים בו. אם נקפיד למלא אחר הוראות היצרן ונקפיד לבצע את הטיפולים באופן שוטף ובזמן הנכון נוכל לצמצם את התקלות העתידיות של הרכב, לשמור על תקינותו ועל חווית הנסיעה.

נסיעה טובה ובטוחה!

רוצה לקבל הצעת מחיר בזמן אמת ממוסכים איכותים , מלא את הפרטים וקבל הצעות

בחר את סוג השרות המבוקש

מלא פרטי רכב

מספר רישוי

או מלא פרטי רכב

דגם:   מודל: תיבת הילוכים: סוג מנוע: